Jarosław Kaczyński zaszczepiony przeciwko COVID-19. "Czuje sie bardzo dobrze"

Radosław Fogiel poinformował, że prezes Jarosław Kaczyński został w tym tygodniu zaszczepiony pierwszą dawką szczepionki przeciwko COVID-19. - Widzieliśmy się wczoraj, nie ma żadnych problemów - zapewnił wicerzecznik PiS.
Zobacz wideo

Radosław Fogiel został zapytany w czwartek w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce, czy w związku z tym, że ruszyły już zapisy na szczepienia dla osób z rocznika 1952 r. a prezes PiS urodził się w 1949 r., to czy jest już po szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

Wicerzecznik PiS potwierdził, że Jarosław Kaczyński przyjął pierwszą dawkę szczepionki. 

- To zasadniczo jest prywatna sprawa każdego z nas, również pana prezesa, ale znając emocje, jakie ta kwestia budzi w opinii publicznej mogę potwierdzić: tak, pan prezes, zresztą zgodnie z zapowiedziami, czekał na termin dla swojego rocznika, zapisał się i jest już kilka dni po pierwszej dawce szczepienia - powiedział Fogiel.

Dodał, że Jarosław Kaczyński zapowiadał, że zaszczepi się zgodnie z terminami przypadającym dla jego rocznika "i tak właśnie dokładnie się stało". Fogiel zapewnił, że prezes PiS czuje się bardzo dobrze.

- Widzieliśmy się wczoraj, nie ma żadnych problemów. Na nic nie narzeka -zapewnił wicerzecznik PiS. 

TOK FM PREMIUM