"Donald Tusk znowu to zrobił". Karolina Lewicka przypomina, że już od lat obserwujemy byłego premiera ze stopą w drzwiach

- Mentalnie, emocjonalnie i życiowo jestem gotów by podjąć każdą decyzję - Donald Tusk mówił w TVN24. Karolina Lewicka przypomina, że takie zapowiedzi były premier składa już nie pierwszy raz i że już się kilkakrotnie też do tych powrotów dystansował. Jak nazwała obserwujemy go "ze stopą w drzwiach" już od kilku lat.

Karolina Lewicka przypomina nadzieje związane z wystąpieniami Donalda Tuska np. w Łodzi w 2018 roku podczas Igrzysk Wolności, ale że wtedy wyborcy usłyszeli jedynie "spróbujecie pokazać, ze wiosna może być nasza". 

Oraz m.in. tzw. przemówienie gdańskie z 4 czerwca 2019 roku, gdy otrzymano "garść porad motywacyjnych", ze trzeba być odważnym, zdeterminowanym, sprytnym, mieć dobre pomysły i ciężko pracować, zamiast politycznych deklaracji.

W listopadzie 2019 z kolei Donald Tusk oświadczył, że nie wystartuje w wyborach prezydenckich, bo jego kandydatura jest "obciążona bagażem".

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM