Ekipy TVP Info nie wpuszczono na spotkanie Tuska. "Proszę o 19:30 włączyć telewizję"

Na opublikowanym przez Wirtualną Polskę filmie widać, jak ekipa telewizyjna TVP Info stara się dostać na spotkanie z udziałem Donalda Tuska. Nie dostała jednak zgody na wejście.
Zobacz wideo

Donald Tusk rozmawiał dziś (29 lipca) z Radą Medyczną. Na opublikowanym przez wp.pl filmie widać, że na spotkanie próbował się dostać ekipa telewizyjna TVP. Nie została jednak na nie wpuszczona.

Pracownik TVP dopytywał o powody tej decyzji Agnieszkę Rucińską z biura prasowego PO. Odpowiedziała, że nie udzieli komentarza. - Proszę o 19:30 włączyć telewizję. Program pierwszy – dodała, ponieważ pracownik TVP nadal domagał się wyjaśnień.

Tematem spotkania z Radą Medyczną była zbliżająca się IV fala zakażeń COVID-19, której pojawienie się eksperci zapowiadają na jesień.

W czwartek, 29 lipca, na godz. 13:00, w Biurze Krajowym Platformy Obywatelskie, po spotkaniu z ekspertami medycznymi zaplanowano konferencję prasowa przewodniczącego PO Donalda Tuska.

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w czwartek 167 nowych zakażeń koronawirusem. To najwyższy dzienny bilans w lipcu. W związku z COVID-19 ostatniej doby zmarło 5 osób.

TOK FM PREMIUM