Tusk: PiS zadarł z moją Teściową. Samobójcy. W imieniu władzy odgryza się Fogiel, mówi o rumakowaniu

PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcy" - napisał na Twitterze lider PO Donald Tusk. "Teściowa zaraz zarekwiruje telefon i skończy się rumakowanie" odpowiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
Zobacz wideo

W czwartek dowiedzieliśmy się, że teściowa Donalda Tuska wstawiła się za Borysem Budką i Tomaszem Siemoniakiem, którym dostało się od szefa PO za udział w słynnych urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka. Obaj politycy, którzy m.in. razem z politykami PiS świętowali, choć w Sejmie trwała debata, oddali się do dyspozycji szefa partii. O ich losach zdecyduje zarząd PO.

Podczas spotkania z internautami Tusk przeczytał sms-a od teściowej: "Donku, wiem że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować. Ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią".

Fogiel ripostuje

"Interwencja" teściowej Donalda Tuska stała się jednym z tematów politycznych komentarzy. "Ze zdumieniem oglądam festiwal paniki i hipokryzji po stronie Platformy Obywatelskiej. Słyszałem, że wszyscy w klubie próbowali dostać numer do teściowej Donalda Tuska, bo podobno ma ustalać listy wyborcze w najbliższych wyborach" - ironizował w Polsat News zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

Wypowiedź polityka partii rządzącej wywołała reakcję byłego premiera. "PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcy" - stwierdził lider PO na Twitterze.

Tuskowi szybko odpowiedział Fogiel. "Rzeczona teściowa zaraz zarekwiruje telefon i skończy się rumakowanie" - ocenił wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM