Ryszard Terlecki przeszedł operację "w trybie nagłym". Dyrektor CIS: Niebawem wróci do aktywności

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poddał się zabiegowi w swoim miejscu zamieszkania, w trybie nagłym, a operacja została przeprowadzona przez etatowych pracowników szpitala. Wicemarszałek czuje się dobrze i niebawem wróci do aktywności zawodowej - poinformował dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.
Zobacz wideo

Dyrektor CIS na Twitterze odpowiedział na wtorkową publikację "Super Expressu" pt. "Pierwszy lekarz RP operował Terleckiego, a emeryci czekają miesiącami", dotyczącą operacji woreczka żółciowego u wicemarszałka Sejmu w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

"Wicemarszałek Sejmu poddał się zabiegowi w swoim miejscu zamieszkania, w trybie nagłym. Operacja została przeprowadzona przez etatowych pracowników miejscowego szpitala. Ryszard Terlecki czuje się dobrze i niebawem wróci do aktywności zawodowej" - napisał dyrektor CIS.

W sobotę "Fakt" podał, że Terlecki trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie przeszedł operację. Według dziennika na miejsce został wezwany prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej i bardzo doświadczony chirurg.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM