Jarosław Kaczyński niemal zasnął na konferencji? Poseł KO: Usypiający głos Błaszczaka

Jarosław Kaczyński, wicepremier ds. bezpieczeństwa, wyglądał na bardzo znużonego w czasie wspólnej konferencji prasowej z Mariuszem Błaszczakiem. W sieci pojawiły się nagrania, na których szef PiS zachowuje się, jakby niemal usnął w trakcie spotkania z mediami.
Zobacz wideo

Wicepremier, przewodniczący Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych Jarosław Kaczyński oraz szef MON Mariusz Błaszczak przedstawili we wtorek założenia nowej ustawy o obronie ojczyzny. Na początku spotkania z mediami szefowi PiS zadzwonił telefon komórkowy. Jarosław Kaczyński przeprosił wszystkich zgromadzonych. Potem głos zabrał Mariusz Błaszczak.

W sieci pojawiły się nagrania, na których Kaczyński wygląda jakby przysypiał w trakcie wystąpienia szefa MON. - Usypiający głos ministra Błaszczaka - skomentował Dariusz Joński, poseł Koalicji Obywatelskiej. 

- Na konferencji o obronności Kaczyński zasnął. Gdy stawką jest Polska on zawsze heroicznie oferuje jej swój sen - ironizował Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka". 

- Projekt poważnej ustawy, sprawa poważna, a trudno się skupić na meritum, kiedy wicepremier Kaczyński przysnął już kilka razy. Może to kwestie zdrowotne, albo po prostu zmęczenie, nie wiem, ale nie wygląda to dobrze - skomentował Patryk Michalski z portalu Wirtualna Polska. 

TOK FM PREMIUM