"Prezes jest w świetnej formie". Ryszard Terlecki skomentował "niewyspanie" Kaczyńskiego

Czy Jarosław Kaczyński spał podczas ważnej konferencji? Głos w sprawie tego, co widzieliśmy we wtorek zabrał Ryszard Terlecki. Jeden z najbliższych współpracowników Kaczyńskiego przekonywał, że prezes PiS jest w świetnej formie.
Zobacz wideo

Jarosław Kaczyński oraz szef MON Mariusz Błaszczak przedstawili we wtorek założenia nowej ustawy o obronie ojczyzny. W sieci pojawiły się nagrania, na których Kaczyński wygląda, jakby przysypiał w trakcie wystąpienia szefa MON. 

- Każdemu może zdarzyć się niewyspanie, natomiast prezes jest w świetnej formie zdrowotnej. Nie ma żadnego powodu do niepokoju - skomentował w środę podczas rozmowy z dziennikarzami szef klubu PiS Ryszard Terlecki. 

O stan zdrowia Kaczyńskiego pytają nie tylko media, ale też opozycja. Zdaniem Tomasza Treli z klubu Lewicy opinia publiczna i obywatele powinni poznać raport o stanie zdrowia "najważniejszej osoby w obozie Prawa i Sprawiedliwości". Przypomina, że np. w USA publikuje się raport o stanie zdrowia prezydenta. 

Dziennikarze pytali o ten pomysł Ryszarda Terleckiego. - Opozycja zawsze się domaga... W poprzedniej kadencji też się domagała. Każdego z nas może spotkać choroba, nie też niedawno spotkała. Trzeba spokojnie podchodzić do działań opozycji, która od tego jest, żeby narzekać - podsumował szef klubu PiS. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM