Premier Morawiecki o Donaldzie Tusku: "Znowu zapukał w dno od spodu"

"Byłem przekonany, że jeśli chodzi o wyczyny naszych konkurentów politycznych, przede wszystkim ich kłamstwa, już nic nie może mnie zdziwić. Jednak lider opozycji, pan Tusk, znowu zapukał w dno od spodu" - napisał w czwartek wieczorem na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz wideo

Premier odniósł się do czwartkowego wpisu na Twitterze szefa PO Donalda Tuska, który napisał: "Kongres USA dyskutuje o możliwych sankcjach na Polskę i wycofaniu wojsk amerykańskich z naszego kraju. Tego samego dnia PiS ustami posła Kowalskiego wskazuje 2027 rok jako datę referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii. Tak wygląda zdrada stanu".

"Każdy może w mniej niż minutę sprawdzić, że nic takiego nie miało miejsca, ale minęło już wiele godzin od tego wpisu i lider Platformy nadal go nie sprostował" - wskazał premier.

"Brak pomysłu na siebie i na Polskę, nie musi od razu oznaczać, że trzeba opowiadać takie bajki. Panie Donaldzie, jeszcze jest czas, żeby przeprosić za tego kolejnego fake newsa. Odwagi" - napisał Mateusz Morawiecki.

TOK FM PREMIUM