Politycy złożyli życzenia noworoczne. Andrzej Duda w sylwestrowej masce

Politycy złożyli za pośrednictwem mediów społecznościowych noworoczne życzenia. "Niech to będzie dobry rok. Dla każdego. Tego Wam życzymy z całego serca" - napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.
Zobacz wideo

W sylwestrową noc politycy publikowali swoje noworoczne życzenia. 

"Drodzy TT-owicze! Niech ta sylwestrowa noc 2021/2022 będzie dla Was niezapomnianą! Niech 2022 rok przyniesie Wam to, co sobie zaplanowaliście i o czym marzycie. Niech to będzie dobry rok. Dla każdego. Tego Wam życzymy z całego serca!" - napisał prezydent Andrzej Duda.

 "Najlepszego w 2022" - takimi życzeniami pozdrowił na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. Dołączył zdjęcie z rodziną. 

Donald Tusk tuż przed północą opublikował wpis, w którym zacytował fragment wiersza Wisławy Szymborskiej.

"A ja wierzę: w Polskę, w Was, w lepsze dni. Pamiętajcie te słowa Szymborskiej: Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a więc musisz minąć. Miniesz - a więc to jest piękne." - przytoczył. 

Posłanka PO Izabela Leszczyna życzyła bezpieczniejszego, tańszego i zdrowszego roku. Dodała, że w sylwestrową noc zostaje w domu. 

"Kochani, niech Nowy 2022 Rok będzie zdrowszy, tańszy i bezpieczniejszy niż ten stary, odchodzący…Życzenia składamy wspólnie z moim współpracownikiem-Damianem, którego pomoc w codziennej pracy posła jest bezcenna! P.S. Bawcie się bezpiecznie! Ja zostaję w domu" - napisała.

Potrzebujemy wspólnoty, otuchy i radości; szukajmy tego, co łączy, a nie tego, co dzieli; razem zawsze jesteśmy silniejsi - powiedziała marszałek Sejmu Elżbieta Witek w życzeniach bożonarodzeniowych.

Życzenia świąteczne Marszałek Sejmu wraz z nagraniem wideo opublikowano w piątek na stronie Sejmu oraz na YouTube.

"Święta Bożego Narodzenia to taki wyjątkowy czas w roku, kiedy bieg spraw zwalnia, a nasze myśli kieruję się w stronę tego, co naprawdę ważne. Chcemy być razem, obok tych, którzy są nam bliscy, są dla nas najważniejsi. Potrzebujemy wspólnoty, wsparcia, otuchy i radości. Szczególnie teraz, w tym niełatwym dla nas czasie" – powiedziała Marszałek Sejmu w okolicznościowym nagraniu.

 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM