"Dwie minuty nienawiści" codziennie w "Wiadomościach" TVP. "Tutejszy Goldstein nazywa się Donald Tusk"

- Przyjaciel interesów Niemiec, stronnik Putina, symbol odklejonych od zwykłych ludzi elit i brutalny polityczny gracz - jeśli ktoś ogląda tylko TVP, to właśnie tak przedstawiany mu jest Donald Tusk. Karolina Lewicka tłumaczy, dlaczego publiczna telewizja prowadzi tak permanentną, gargantuiczną i przy tym karykaturalną akcję przeciwko byłemu premierowi.

Dziennikarka TOK FM w najnowszym wideo TOK Stories zajmuje się obsesją TVP, a szczególnie ich głównego programu informacyjnego o godzinie 19.30, na temat Donalda Tuska. - Od jego powrotu do polskiej polityki w lipcu 2021 roku, Tuska w telewizji publicznej jest coraz więcej. Jak wyliczył jeden z internautów, swoisty rekord padł 22 kwietnia, kiedy nazwisko byłego premiera padło w "Wiadomościach" 34 razy - przypomina. 

Karolina Lewicka wskazuje też, jaki obraz Tuska swoim widzom przekazują media Jacka Kurskiego. Wylicza też, do czego może służyć ta pełna nienawiści kampania przeciwko byłemu premierowi. Lewicka opowiada także, dlaczego politykę TVP wobec szefa PO można porównać do "Roku 1984" George’a Orwella. 

Zobacz wideo

TOK FM PREMIUM