Jarosław Kaczyński złożył życzenia świąteczne. Nie zabrakło wzmianki o wyborach

Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój, zwycięski pokój dla Ukrainy, zwycięski pokój dla wolności i demokracji, że przyniesie zakończenie kryzysu gospodarczego i wszystkich tych niedogodności, które się z nim wiążą - mówi w nagraniu bożonarodzeniowym prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W piątek Prawo i Sprawiedliwość opublikowało świąteczne życzenia od prezesa partii. "Szanowni państwo, zbliżają się święta, po nich nowy rok - czas odrodzenia, czas nadziei" - mówi w nagraniu Jarosław Kaczyński. "Chciałem złożyć państwu życzenia, te świąteczne, osobiste: zdrowia, pomyślności, szczęścia, dobrych, wesołych, błogosławionych świąt i wszystkiego dobrego w waszych rodzinach, w waszych środowiskach, w tym wszystkim czym na co dzień żyjecie" - podkreśla.

"Ale także chciałem złożyć życzenia, które odnoszą się do naszej wspólnoty, naszego narodu - Polaków" - mówi prezes PiS. "Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój, zwycięski pokój dla Ukrainy, zwycięski pokój dla wolności i demokracji, że przyniesie zakończenie kryzysu gospodarczego i wszystkich tych niedogodności, które się z nim wiążą" - dodaje. "Wierzę, że przyniesie także zwycięstwo sił patriotycznych, które chcą Polski niepodległej, Polski dbającej o interesy wszystkich obywateli, Polski zasobnej, Polski, która będzie ciągle pięła się w górę - to będzie dobry wybór dla Polski, dobry wybór dla każdej polskiej rodziny" - podkreśla.

"Chciałem jeszcze raz życzyć wszystkiego dobrego państwu, państwa rodzinom, dzieciom, całej naszej wspólnocie narodowej i wszystkim narodom, które wybrały demokrację, w tym narodowi ukraińskiemu. Jeszcze raz - wszystkiego, wszystkiego najlepszego" - kończy swoje życzenia Jarosław Kaczyński.

TOK FM PREMIUM