"Patrioci z PiS kontra reszta zdrajców" Karolina Lewicka o tym, co nas czeka w 2023 roku

- Rok 2023 będzie politycznie gorący. A niektórzy twierdzą nawet, że to będzie piekło i ktoś może się oparzyć - mówi w najnowszym wideo TOK Stories Karolina Lewicka i snuje polityczne scenariusze na nadchodzące 12 miesięcy.

Karolina Lewicka w najnowszym wideo TOK Stories podsumuje rok 2022 w polskiej polityce. Przypomina choćby spektakularną porażkę PiS-owskiego "Polskiego Ładu". – Wojna na Wschodzie wydobyła PiS z głębokiej defensywy – zauważa dziennikarka TOK FM. Do tego PiS – nieskutecznie – walczył z inflacją. Na razie partia władzy przegrywa też potyczkę z KE – i środowiskiem Zbigniewa Ziobry – o środki z KPO. Lewicka nie zapomina też o roli, jaką w polityce odegrała katastrofa ekologiczna na Odrze.

Dziennikarka TOK FM snuje też scenariusze na nadchodzący rok. – Przed nami kampania wyborcza, która będzie brudna – prognozuje Lewicka i popiera to argumentami wprost z przemówień Jarosława Kaczyńskiego. – PiS nie zawaha się użyć wszystkich aparatów państwa, żeby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo – wskazuje dziennikarka. A co u opozycji? Na jedną listę mało kto już liczy, a polityczna układanka w tym środowisku jest wybitne skomplikowana.

– Rok 2023 będzie politycznie gorący. A niektórzy twierdzą nawet, że to będzie piekło i ktoś może się oparzyć – mówi w najnowszym wideo TOK Stories Karolina Lewicka.

Zobacz wideo:

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM