"Drużyna PiS" przeprowadzi "tysiące rozmów z Polakami". Kaczyński: Rozpoczynamy tę drogę

Drużyna PiS, która w gruncie rzeczy będzie składać się ze wszystkich naszych parlamentarzystów, przeprowadzi tysiące rozmów z Polakami, co musi być jeszcze w Polsce załatwione; rozpoczynamy tę drogę - zapowiedział w piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz wideo

- Polska jest dzisiaj inna, lepsza, niż była prawie już osiem lat temu, inne są też potrzeby, inne są ambicje. Powstały też nowe problemy, w tym te najtrudniejsze, jak kryzys ekonomiczny, który przejawia się z punktu widzenia obywateli przede wszystkim w inflacji, i jak wojna - to największe z wyzwań - mówił prezes PiS w oświadczeniu wygłoszonym w siedzibie partii.

- I na te wszystkie wyzwania musimy odpowiedzieć, ale po solidnej, niekrótkiej, chociaż oczywiście też nie nadmiernie długiej rozmowie - dodał prezes PiS.

Zapowiedział, że politycy PiS, na czele z premierem Mateuszem Morawieckim, przeprowadzą tysiące spotkań przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Dodał, że "ta drużyna" PiS, która będzie przeprowadzać spotkania, to będą w gruncie rzeczy wszyscy parlamentarzyści partii. "Tych rozmów będą tysiące (...) rozpoczynamy tę drogę" - zapowiedział Kaczyński.

Mówił, że po rozmowach z Polakami, PiS będzie przedstawiać swoje wnioski, "co musi być jeszcze w Polsce załatwione, aby Polska była silniejsza, żeby była bezpieczna". 

Posłuchaj podcastu:

TOK FM PREMIUM