Marsz 4 czerwca. Budka : Próbują nas zakłócić, zakłócają nasz sygnał GSM

- Wracam do naszej transmisji, mam nadzieję, że już nie odważą się przerywać, ale jeśli ktokolwiek będzie znowu przerywał ten sygnał, to wrócimy tutaj i cała Polska będzie w Warszawie. Bo dzisiaj cała Polska mówi jednym głosem: "Zwyciężymy!" - mówił na marszu 4 czerwca wiceprzewodniczący PO Borys Budka.
Zobacz wideo

MARSZ $ CZERWCA [RELACJA NA ŻYWO]

Takich tłumów Warszawa nie widziała od dawna. Ulicami stolicy przechodzi właśnie opozycyjny Marsz 4 Czerwca. - Są tu tysiące ludzi z całej Polski. Ale proszę Państwa, próbują nas zakłócić, zakłócają nasz sygnał GSM, dlatego nie wszystko może być słyszalne. Ale chcę, żeby teraz wszyscy w Polsce usłyszeli Plac Zamkowy: "Zwyciężymy!" - mówił wiceprzewodniczący PO Borys Budka.

Jak dodał, "hasłem tego marszu jest: Polska w naszych sercach". - Dziś każdy z nas pokazuje, że miłość do Polski, miłość do Europy potrafi jednoczyć, potrafi pokazać wielką siłę, radość a przede wszystkim wolę i chęć zwycięstwa. Zwyciężymy! Dzisiaj jest ten dzień, w którym Polska się budzi, po 8 latach mroku wstaje słoneczny dzień. Dzisiaj Warszawa a jutro cała Polska, zwyciężymy! - zapewniał.

Na marsz przyjechali do Warszawy ludzie z całej Polski. Potrwa on co najmniej kilka godzin. - Jest was tyle, że chociaż idziemy już kilkadziesiąt minut, to są ludzie, którzy jeszcze nie rozpoczęli. Wielkie podziękowania, że wam się chciało! - powiedział Budka. - To będzie długi marsz, ale finałem tego marszu jest zwycięstwo w wyborach, pokazanie, że Polska znowu może się rozwijać, może odzyskać należne dumne miejsce w UE - podkreślił polityk.

- Wracam do naszej transmisji, mam nadzieję, że już nie odważą się przerywać, ale jeśli ktokolwiek będzie znowu przerywał ten sygnał, to wrócimy tutaj i cała Polska będzie w Warszawie. Bo dzisiaj cała Polska mówi jednym głosem: "Zwyciężymy!" - podsumował wiceprzewodniczący PO.

TOK FM PREMIUM