"PiS powinno zmienić logo na Pędzącego Królika"

PiS powinno zmienić logo na Pędzącego Królika - tak Sławomir Nowak skomentował w Radiu Zet przesłuchanie przed komisja hazardową Mariusza Kamińskiego.

Komisja hazardowa przez 9 godzin przesłuchiwała we wtorek byłego szefa CBA. Mariusz Kamiński zasugerował, gdzie doszło do przecieku, w wyniku którego bohaterowie afery hazardowej mieli dowiedzieć się o działaniach CBA. - Możemy wskazać moment przecieku - późne popołudnie 24 sierpnia. Spotkanie Marcina Rosoła i Magdy Sobiesiak w kawiarni "Pędzący Królik" - stwierdził Kamiński. Rosół miał dostać informacje o działaniach CBA od Mirosława Drzewieckiego, a ten - od Donalda Tuska.

Nowak wykpił dziś w Radiu Zet te sugestie. - Nigdy nie byłem w "Pędzącym króliku". Wczoraj w szkle kontaktowym czytałem takie SMS-y, że PiS powinien logo zmienić na Pędzącego Królika - adekwatne do długich uszu, wie pani to jest prawda - powiedział.

Zasugerował, że cele PiS-u i osób, które wywołały aferę hazardową, są czysto polityczne. - Celem politycznym posłów opozycji w komisji śledczej niestety również utrącenie głównej formacji - dodał.

TOK FM PREMIUM