Nie oglądał, ale jest pod wrażeniem. Min. Cichocki o zeznaniach Chlebowskiego

- Byłem pod wrażeniem spokoju i wytrzymałości psychicznej pana Chlebowskiego po tylu godzinach przesłuchania - to komentarz Sekretarza Kolegium ds. Służb Specjalnych Jacka Cichockiego. O meritum nie chciał mówić, bo przyznał że zeznań właściwie nie oglądał. Nie miał czasu.

- Nie byłem w stanie, nie miałem czasu słuchać zeznań pana Chlebowskiego. Po pracy wieczorem włączyłem radio i byłem pod wrażeniem spokoju i wytrzymałości psychicznej pana Chlebowskiego po tylu godzinach przesłuchania - to najdłuższa wypowiedź Jacka Cichockiego na temat wczorajszego show komisji śledczej. Gość Poranka Radia TOK FM podkreślał wielokrotnie, że zbyt dużo dzieje się wokół spraw którymi się zajmuje w Kancelarii Premiera.

Cichocki: Nie oglądałem przesłuchania, ale jestem pod wrażeniem

Dziś zeznania Mirosława Drzewieckiego. O co Cichocki chciałby spytać byłego ministra sportu? Ociągając się minister odpowiedział. - Spytałbym o to czego dotyczyły materiały i niepokój byłego szefa CBA, z którymi podzielił się z premierem podczas spotkania w sierpniu - o stanowisko jakie zajął Drzewiecki w jawnym piśmie dotyczącym dopłat do gier - mówił Jacek Cichocki.

Posiedzenie komisji hazardowej, która ma przesłuchać Tomasza Lipca i Mirosława Drzewieckiego rozpocznie się o 11.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM