Posłowie PO tęsknią za Chlebowskim. Wróci do klubu?

- Byłbym za powrotem Zbigniewa Chlebowskiego do klubu PO - powiedział w RMF FM Stefan Niesiołowski. W kuluarach posłowie PO mówią, że "wyściskaliby Zbyszka" - tak dobrze wypadł przed hazardową komisją śledczą.

Publicyści: Dobra zagrywka Chlebowskiego

Udane wystąpienie Zbigniewa Chlebowskiego przed komisją śledczą sprawiło, że koledzy partyjni są coraz mniej krytyczni wobec byłego szefa klubu PO. Jeden z posłów PO miał wczoraj powiedzieć dziennikarzowi RMF FM: "Najchętniej wyściskałbym Zbyszka".

Czy Zbigniew Chlebowski powraca do łask w partii? Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski "intuicyjnie" jest za powrotem Chlebowskiego do klubu PO, z którego został zmuszony odejść w październiku 2009 r. po ujawnieniu tzw. afery hazardowej. - Pierwsze moje wrażenie jest absolutnie pozytywne, natomiast to jest decyzja bardzo poważna. Musi się zebrać kierownictwo Platformy i taką decyzję podjąć - mówi Niesiołowski.

Niesiołowski, choć nie oglądał całości 11-godzinnego przesłuchania swojego partyjnego kolegi, jest przekonany, że wczorajsze posiedzenie pokazało, że "żadnej afery nie było". - Polska od miesięcy zajmuje się sprawą, gdzie jeszcze nikt nie wykazał przestępstwa i która jest niesłychanie dęta - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM