"Szacun panie premierze, wielki szacun". Słuchacze TOK FM o decyzji premiera

Decyzja premiera może i wielu zaskoczyła, ale większość uznała ją za słuszną. Na pewno większość słuchaczy radia TOK FM. - Zawsze wierzyłam w mądrość premiera. Kukiełka w pałacu - to nie o to chodzi - to tylko jedna z opinii.

Wśród telefonów słuchaczy komentujących rezygnację premiera z walki o fotel prezydenta trudno znaleźć głosy krytyki. Ale to nie znaczy, że ich nie ma. - Po raz kolejny pan Tusk pokazał, że nie ma woli walki i koncepcji dla tego kraju - mówi jeden ze słuchaczy stacji.

Nieporównywalnie więcej jest gratulacji. "Będzie mógł dokończyć realizacje rządowych planów, a na prezydenturę przyjdzie czas za kilka lat. Bardzo liczę na pana premiera. On w tych trudnych czasach musi być premierem. Zawsze wierzyłam w mądrość premiera. Kukiełka w pałacu - to nie o to chodzi" - komentowali słuchacze. Są też tacy, których dzisiejsza decyzja nie zaskoczyła. - Od początku wiadomo, że nie będzie kandydował. Przecież dwa lata temu powiedział, że najważniejsza rzecz, to zrobić coś dla Polski - przypominał jeden ze słuchaczy radia TOK FM.

- Wybrał ciężką pracę zamiast miękkiego fotela. Szacun panie premierze, wielki szacun - podsumowała jedna ze słuchaczek.

Decyzję premiera można skomentować w TOK FM dzwoniąc pod numer telefonu (0- 22) 4444 064 lub na forum na stronie www.tokfm.pl

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM