Jakubiak: Radek jest niebezpieczny, bo nie zna granic w byciu wrogiem

Bezpardownowo nas atakuje, a siedział z nami w jednej ławce - mówiła Elżbieta Jakubiak w Radiu Zet - Nie lubię tego neofickiego charakteru ludzi. Radek jest niebezpieczny, bo nie zna granic w byciu wrogiem wobec innego człowieka - ostre słowa posłanki PiS padły w Radiu Zet jako komentarz do wywiadu udzielonego przez szefa MSZ "Gazecie Wyborczej"

Jakubiak: Radek jest niebezpieczny. Nie zna granic w byciu wrogiem

 

Sikorski - kandydat na kandydata na prezydenta PO mówił w wywiadzie dla Gazety Wyborczej : "Głosujcie na mnie, żeby nie było obciachu. Żeby nasz kraj wagi średniej, ale dynamiczny, nadrabiający zaległości cywilizacyjne, był doceniany. Prezydent, który umie to wyartykułować na arenie międzynarodowej, może sprawić, że Polska będzie boksowała ponad swoją kategorią wagową".

Nie omieszkał też wytknąć, że Lech Kaczyński z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozy porozumiewa się na migi.

Elżbieta Jakubiak z Prawa i Sprawiedliwości : Widać, że dla Radka jedynym kryterium merytoryczności jest znajomość języka. Może tylko lingwiści [będą mogli kandydować - red] - żartowała. - Teraz bezpardonowo nas atakuje, a siedział z nami w jednej ławce. Nie lubię tego neofickiego charakteru ludzi. Jest niebezpieczny, bo nie zna granic w byciu wrogiem wobec innego człowieka. Jest niebezpieczny dla państwa - powiedziała - i wytłumaczyła, że patrzy na Grzegorza Dolniaka z Platformy Obywatelskiej.

Stanisław Żelichowski z PSL - Kandydaci mieli zachować dużą powściągliwość we wzajemnym atakowaniu się. Czytałem z mieszanymi uczuciami - dodał.

Elżbieta Jakubiak, Radosław Sikorski

DOSTĘP PREMIUM