Lech Kaczyński życzy kobietom "równouprawnienia"

W programie "Dzień Dobry TVN" prezydent Lech Kaczyński z okazji Dnia Kobiet życzył paniom "poczucia równouprawnienia" oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Z kolei Donald Tusk na swojej stronie internetowej napisał, że od kobiet można nauczyć się miłości i przyjaźni.

- Powodzenia. Powodzenia w życiu prywatnym, bo to dla kobiet jest na ogół istotne, ale nie tylko. Także sukcesów w życiu zawodowym. Poczucia, że jest się całkowicie, w każdej dziedzinie życia równouprawnionym obywatelem i człowiekiem. Powtarzam, we wszystkich dziedzinach życia, bo tutaj mamy jeszcze co nieco do zrobienia - powiedział prezydent Lech Kaczyński goszcząc w programie "Dzień Dobry TVN".

Tusk: Warto uczyć się od Was

Donald Tusk umieścił natomiast krótkie życzenia na swojej stronie internetowej. "Miałem szczęście, że w moim życiu pojawiały się wspaniałe kobiety" - napisał szef rządu przywołując mamę, żonę, córkę oraz współpracowniczki.

"Wiem, że warto uczyć się od Was, jak żyć, jak zachować to, co najważniejsze - miłość, przyjaźń, bliskość drugiego człowieka. Więc dobrze, że jest taki dzień, jak 8 marca, kiedy możemy Wam to powiedzieć" - napisał premier.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM