Program Wildsteina zostaje w TVP. Orzeł zmienił zdanie

Program Bronisława Wildsteina zostanie jednak dziś wyemitowany w TVP o godzinie 22.30. - Prezes Romuald Orzeł zapewnił mnie, że przesunięcie emisji programu to nieporozumienie - powiedział nam Wildstein. Jeszcze wczoraj publicysta mówił o zerwaniu umowy z TVP po tym, jak szefostwo stacji chciało przesunąć emisję jego programu na północ.

O tym, że program "Bronisław Wildstein przedstawia" jednak pozostaje na antenie TVP jako pierwszy podał serwis wprost.pl.

W rozmowie z tokfm.pl, Wildstein tłumaczy, że rozmawiał dziś z prezesem Romualdem Orłem i wszystko sobie wyjaśnili. Prezes TVP zapewnił publicystę, że propozycja przesunięcia godziny programu na 24.00 to "nieporozumienie". W związku z tym program Wildsteina zostanie dziś wyemitowany zgodnie z planem o 22.30. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gośćmi programu będą Grażyna Gęsicka z PiS i Ludwik Dorn z Polski Plus.

Informację, że zdjęto z anteny program Wildsteina podał wczoraj na swoim blogu Ludwik Dorn. Potwierdził nam to także Bronisław Wildstein. Okazuje się jednak, że publicysta nie rozmawiał wczoraj na ten temat z prezesem TVP Romualdem Orłem. - Rozmawiałem dzisiaj z prezesem, program pozostaje na antenie - potwierdza nam Wildstein.

DOSTĘP PREMIUM