Nitras lakonicznie na Twitterze: RPO to dureń

Będzie kolejne zamieszanie z powodu twitterowego wpisu? Wieczorem polityk PO Sławomir Nitras umieścił na swoim mikroblogu lakoniczny wpis "RPO to dureń". - Ten wpis mówi wszystko, co myślę o rzeczniku - tłumaczy nam europoseł.

Cóż takiego uczynił Janusz Kochanowski europosłowi Platformy Obywatelskiej, że ten posunął się do wyzwisk? Sprawą zainteresowali się już twitterowicze - dziennikarze. - Cóż za błyskotliwa i głęboka uwaga Pana Eurodeputowanego. Warto zachować dla potomnych - zauważył złośliwie Igor Janke.

Nitras nie żałuje swoich mocnych słów pod adresem Janusza Kochanowskiego. - To, że przyłożyłem rękę boli. To ostatnia osoba, która może ingerować w prywatne życie obywatela - napisał dziś rano Sławomir Nitras. - Są granice uczciwości. Rzecznik Kochanowski je przekroczył - dodaje w rozmowie z tokfm.pl europoseł PO.

Czym podpadł Nitrasowi Janusz Kochanowski? Polityka oburzyła wypowiedź rzecznika praw obywatelskich dla "Super Expressu" na temat prywatnego życia Jerzego Buzka.

Wczoraj na swojej konferencji prasowej, Janusz Kochanowski odmówił dziennikarzom komentarza odnośnie swojej "niefortunnej" wypowiedzi dla tabloidu.

TOK FM PREMIUM