Poncyljusz został rzecznikiem sztabu Kaczyńskiego

Poseł Paweł Poncyljusz jest rzecznikiem sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego - podał TVN24. Na razie nie zdradza planów kampanii szefa PiS. - Sztab pracuje nad szczegółami- mówi.

TVN24.pl zapytał Poncyljusza o ewentualną debatę Kaczyńskiego z Komorowskim. Rzecznik odpowiedział, że sztab szefa PiS "się zastanowi". - Na razie planujemy kampanię, w której Jarosław Kaczyński jest dostępny dla wyborców. Możliwe, że uda się w to wpleść w debatę - dodał.

Sztab Kaczyńskiego spotyka się codziennie, czasem z udziałem samego kandydata. Posiedzenia odbywają się zwykle w siedzibie sztabu przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Uczestniczą w nich, oprócz szefowej sztabu Joanny Kluzik-Rostkowskiej, eurodeputowani PiS Adam Bielan, Michał Kamiński i Jacek Kurski oraz Joachim Brudziński (szef Komitetu Wykonawczego PiS), Adam Lipiński (wiceprezes PiS), Elżbieta Jakubiak (posłanka), Marek Kuchciński (p.o. szef klubu PiS), Stanisław Kostrzewski (skarbnik PiS), Mariusz Błaszczak (rzecznik klubu PiS) i Tomasz Dudziński (poseł).

W posiedzeniach uczestniczą też inne osoby, w tym m.in. eurodeputowani Marek Migalski, Paweł Kowal i Paweł Poncyljusz, od dziś rzecznik kampanii.

DOSTĘP PREMIUM