Wybory 2010. Jarosław Kaczyński rusza w Polskę

Jarosław Kaczyński rusza w przedwyborczy objazd kraju. Pierwszy na mapie jest Raciąż, gdzie w poniedziałek spotka się z mieszkańcami - informuje ?Polityka?.

Jak mówi poseł Marek Opioła, spotkanie, które odbędzie się w parku miejskim, będzie poświęcone sprawom rolniczym. Niespełna 5 tys. Raciąż słynie z tego, że jego mieszkańcy w kolejnych wyborach głosują głównie na PiS i jego kandydatów, zauważa "Polityka. - Dla mojego miasteczka to sprawa wielkiej wagi. W Polsce o nas usłyszą, będzie trochę promocji - cieszy się burmistrz Janusz Sadowski.

W spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim będą mogli wziąć udział wszyscy, choć nie przewidziano zadawania pytań. Sztab PiS zastrzega jednak, że może zostać odwołane, jeśli Mazowsze nawiedzi powódź.

Z powodu powodzi pod znakiem zapytania stoi inauguracja kampanii prezesa PiS na warszawskim Placu Teatralnym. Decyzja o tym, czy impreza się odbędzie, ma zapaść jutro.

Do wyborów Kaczyński chce odwiedzić co najmniej kilkanaście miejscowości w całej Polsce. Będą to m.in. Zabrze, Gdańsk oraz Łomża.

Więcej na stronie polityka.pl>>

DOSTĘP PREMIUM