Wybory 2010. Spot Jarosława Kaczyńskiego za kilka dni. "Może być zaskakujący"

Na początku czerwca swój spot wyborczy zaprezentuje kandydat PiS. - To nie będzie spot biograficzny. Większość Polaków zna dokonania Jarosława Kaczyńskiego - mówi Adam Bielan z PiS. - Ale spot może być zaskakujący - dodaje.

Jak zapewnił Bielan, spot kandydata PiS nie będzie odpowiedzią na to, co zaprezentował Bronisław Komorowski. - Jarosław Kaczyński nie potrzebuje w tej chwili spotu biograficznego. Większość Polaków zna jego dokonania - powiedział Bielan.

- Wiadomo, że w krótkiej formie trudno zawrzeć jakieś elementy programowe, będziemy mówić bardziej o kwestiach symbolicznych. Nie chce zdradzać wszystkiego. Ale spot może być zaskakujący - dodał.

W telewizji spot będzie można zobaczyć 5 czerwca. Wtedy rozpoczyna się płatna kampania telewizyjna. Dzień lub dwa dni wcześniej spot zostanie zaprezentowany przez sztab, będzie go można zobaczy w internecie.

Komorowski: Jestem z Polski

Premierę miał już film wyborczy kandydata PO. - Jak ktoś mnie pyta, skąd jestem. Odpowiadam: z Polski - mówi w swoim pierwszym spocie Bronisław Komorowski.

Bronisław Komorowski - spot wyborczy

Rap o Napieralskim

Nieco inaczej zaprezentowano kandydata SLD Grzegorza Napieralskiego.

Sztab wyborczy Grzegorza Napieralskiego przygotował dwa utwory muzyczne, które będą towarzyszyć mu do końca jego kampanii wyborczej. Oto pierwszy z nich.

Co myślicie. Sondaż Deseru>>

DOSTĘP PREMIUM