Małgorzata Napieralska: Zapraszam żony wszystkich kandydatów do wspólnej pomocy dzieciom

?W obliczu klęski żywiołowej, która nawiedziła Polskę, pragnę zaprosić Żony wszystkich Kandydatów oraz Sztaby Wyborcze do wspólnego działania na rzecz dzieci z terenów popowodziowych? - napisała w liście do sztabów wyborczych wszystkich kandydatów Małgorzata Napieralska.

"Chcemy, aby jednego dnia na terenie całej Polski wszystkie Sztaby Wyborcze z aktywnym udziałem Żon Kandydatów i przy wsparciu organizacji charytatywnych oraz gwiazd scen polskich zbierały fundusze" - proponuje żona kandydata SLD.

"Powódź, o skali nieznanej dotąd w naszym kraju, odebrała dobytek dziesiątkom tysięcy osób, które w jednej chwili straciły dorobek całego życia" - napisała Napieralska. W związku z tym, żona szefa SLD zaprasza żony pozostałych kandydatów na prezydenta do udziału we wspólnej akcji "ponad podziałami partyjnymi, dzięki czemu umożliwi dotarcie do ogromnej liczby osób potrzebujących wsparcia oraz zaktywizuje społeczeństwo do pomocy, bez względu na sympatie polityczne".

"Jestem głęboko przekonana, że włączenie się w akcję wszystkich Sztabów oraz Żon wszystkich Kandydatów pozwoli zebrać środki finansowe niezbędne do zapewnienia dzieciom letniego wypoczynku z dala od terenów dotkniętych powodzią" - napisała w specjalnym liście żona Grzegorza Napieralskiego.

Małgorzata Napieralska apeluje także o kontakt, by można wybrać dogodną dla wszystkich datę, by omówić szczegóły akcji. "Razem możemy zdziałać więcej!" - kończy swój list.

DOSTĘP PREMIUM