Wybory 2010. "Razem zmienimy Polskę" - hasło wyborcze Napieralskiego

- Nie chcemy sporów, ani kłótni. Chcemy spoglądać do przodu - mówił na konferencji prasowej Grzegorz Napieralski, kandydat SLD na prezydenta. To jeden z powodów, dlaczego "Razem zmienimy Polskę" jest jego hasłem wyborczym.

Grzegorz Napieralski przedstawił dziś na konferencji prasowej swoje hasło wyborcze. Brzmi ono: "Razem zmienimy Polskę". - To hasło jest esencją tego wszystkiego, co chcemy zrobić po wyborach prezydenckich - mówił kandydat SLD. Hasło zostało zaprezentowane w formie graffiti, co ma podkreślać jego młodzieżowy i nowoczesny przekaz.

Lider SLD tłumaczył następnie, co ono oznacza. - Nasze dzieci, to przyszłość nas wszystkich. To także godna praca i godna płaca. To także nowoczesne technologie. Ale co najważniejsze, to pozytywna zmiana działalności politycznej. Żeby polityka opierała się na dialogu - zaznaczał.

Podkreślił, że Polacy chcą zmian w polityce. - Setki spotkań, tysiące rozmów, dziesiątki tysięcy maili utwierdzają nas w przekonaniu, że jest możliwa pozytywna zmiana w polityce. Nie chcemy sporów, ani kłótni. Chcemy spoglądać do przodu - mówił.

Na konferencji dodał, że wkrótce będą zaprezentowane spoty wyborcze. - Dzisiaj hasło, a za chwilę spot wyborczy - mówi. Ma nadzieję, że wszystkie jego materiały wyborcze będą nośnikiem "bardzo pozytywnej informacji".

DOSTĘP PREMIUM