Wybory 2010. Jest już spot Andrzeja Olechowskiego

W internecie można już obejrzeć spot wyborczy Andrzeja Olechowskiego. Główną jego część zajmują wypowiedzi znanych osób, np. Dariusza Rosatiego i Władysława Frasyniuka, którzy namawiają do głosowania na Olechowskiego.

Andrzej Olechowski -spot

Dziś swój spot wyborczy opublikował na You Tube Andrzej Olechowski. Przez pierwsze sekundy filmu widzimy, jak rozmawia z wyborcami. Następnie występują cztery osoby, które polecają głosowanie na niego.

Pierwsza - aktorka Anna Samusionek - mówi, że "głosuje na Andrzeja Olechowskiego, bo chce, żeby kobiety miały te same możliwości (co mężczyźni - red.)". Były wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff skupia się na sferze ekonomicznej. - Popieram pana Andrzeja Olechowskiego, ponieważ zna się na gospodarce i w istotny sposób przyspieszy jej rozwój - uważa.

O polityce zagranicznej mówi b. minister spraw zagranicznych i eurodeputowany Dariusz Rosati: "Głosuję na Andrzeja Olechowskiego, bo dobrze poprowadzi polskie sprawy w świecie". Z kolei legenda "Solidarności" i wieloletni poseł Władysław Frasyniuk zaznacza, że Olechowski jest "nowoczesnym patriotą".

Na końcu spotu przemawia sam kandydat. Stoi na dachu budynku, który znajduje się naprzeciw Pałacu Prezydenckiego. - Spór o historię. Monopol władzy. Wielu pyta: "a może jest inny wybór?" Jest. Postaw na nowoczesność. Postaw na swój dobrobyt - mówi.

Dzisiaj spot wyborczy zaprezentował również sztab Jarosława Kaczyńskiego. Jednak już wczoraj można było go zobaczyć w Internecie .

DOSTĘP PREMIUM