JarosławKaczynski.pl do kupienia na allegro. Aktualna cena to 100 tys. zł

Na allegro toczy się aukcja domeny www.jaroslawkaczynski.pl. Obecnie cena za domenę wynosi 100 tys. zł, ale może jeszcze wzrosnąć, licytacja będzie bowiem trwała do północy w piątek.

"Domena czarnego konia PiS. Dużo wejść po tragedii w Smoleńsku oraz zainteresowanie Jarosławem Kaczyńskim z powodu wyborów" - reklamuje aukcję obecny właściciel adresu, Grzegorz-Opole. Skok zainteresowania prezesem PiS ilustruje wykresem Google Analytics, pokazującym częstotliwość wyszukiwania Jarosława Kaczyńskiego w Google. "Domena jest dobrą inwestycją ma dużo wejść można ją wydzierżawić lub też porozumieć się z PIS w stworzeniu portalu informacyjnego o Jarosławie Kaczyńskim" (red. pisownia oryginalna) - pisze Grzegorz-Opole.

Na stronie jaroslawkaczynski.pl znajduje się informacja o wystawieniu domeny na sprzedaż i link do aukcji na Allegro. Umieszczono tak także piosenkę Mor WA "Antypolityczniak" i napis: "Jarosław Kaczyński skoro nie potrafi zadbać o własny wizerunek to jak zadba o Polskę ?".

Joanna Kluzik-Rostkowska w rozmowie z TVN24 przyznała, że PiS próbował zakupić domenę. Zdradza jedynie, że cena miała być wyższa niż 4 tys. złotych. Oficjalna strona Jarosława Kaczyńskiego to jaroslawkaczynski.info .

Mnożą się domeny z imieniem i nazwiskiem prezesa PiS

Na Allegro trafił też adres www.jaroslaw-kaczynski.pl. Sprzedający, Mane_2005, chce za niego co najmniej 40 000 zł. Aktualna cena jest jednak o wiele niższa, wynosi zaledwie 1000 zł. Strona jest obecnie częścią portalu asycieniasy.pl. "Funkcjonuje w sieci od wielu miesięcy i notuje odsłony" - zachwala sprzedający, dodając, że strona cieszy się dużym zainteresowaniem po tragedii w Smoleńsku i z powodu nadchodzących wyborów.

TOK FM PREMIUM