Wybory 2010. Napieralski w stylu disco, czyli nowy szlagier w kampanii [WIDEO]

?To on zmieni. To on sprawi, że lepszy będzie kraj? - śpiewają dwie młode dziewczyny w nowej piosence wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Jego sztab nakręcił do niej teledysk.

Piosenka zatytułowana "Tylko on" jest utrzymana w stylu disco, a wykonuje ją zespół 2Sisters.

- Ta piosenka to jedno z naszych mocnych uderzeń na koniec kampanii wyborczej - mówi w rozmowie z TOK FM Tomasz Kalita, rzecznik partii i zachwala piosenkarki: Anitę i Edytę. - Te 22 - letnie dziewczyny startowały do polskich preselekcji konkursu Eurowizji - zauważa.

"Są nas miliony". Nowa piosenka Napieralskiego

"To on sprawi, że lepszy będzie kraj"

Dziewczyny ubrane w czerwone koszulki z napisem "Grzegorz Napieralski na Prezydent RP" śpiewają: "Są nas miliony zdobędziemy świat. To Twoja przyszłość nowe ja. Powiedz, dlaczego jeszcze wahasz się. Przecież dobrze już wiesz". Potem następuje kilkakrotnie powtarzany refren: "To on zmieni. To on sprawi, że lepszy będzie kraj. To on zmieni, to on właśnie sprawi, że to będzie twój czas."

A w kolejnej zwrotce zespół 2Sisters śpiewa: "Wolność i równość, przecież tego chcesz! Internet, rozwój z każdym nowym dniem. I pytasz kto to wszystko zrobić ma? Czy już Napieralskiego znasz?" W tym czasie dziewczyny z zespołu widzimy w różnych sceneriach - w parku, przy stacji metra i na tle ściany wymalowanej graffiti.

To już druga piosenka wyborcza Grzegorza Napieralskiego. Pierwszą w stylu hip-hopu przygotowali wolontariusze działający na rzecz kandydata SLD.

Nie przegap: wybory gazeta.pl - serwis specjalny

DOSTĘP PREMIUM