Komorowski: Kaczyński boi się debaty sam na sam [WIDEO]

Co pan mówi? - zareagował Bronisław Komorowski na słowa dziennikarza, który powiedział, że Jarosław Kaczyński nie chce debaty jeden na jednego. Marszałek Sejmu odwiedzał dziś budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

- Najwyraźniej się boi - podsumował Komorowski.

Sztab PO próbował zorganizować debatę tylko z udziałem dwóch kandydatów cieszących się największą popularnością, tj. Komorowskiego i Kaczyńskiego. Prezes PiS woli jednak debatować w szerszym gronie i zdecydował się wziąć udział w debacie kandydatów ugrupowań parlamentarnych, którą organizuje TVP.

Komorowski: Kaczyński się boi debaty sam na sam

Komorowski obejrzał w ramach swojej kampanii prezydenckiej, budowę Stadionu Narodowego. Jak mówił widać gigantyczny postęp w pracach; ocenił, że Polska skutecznie przygotowuje się do organizacji piłkarskich Mistrzostw Europy EURO 2012.

- Było mi bardzo miło zobaczyć tak gigantyczny postęp, który jest w całkowitej sprzeczności z różnymi takimi pesymistycznymi opiniami budowanymi w Polsce, poza Polską, że nie zdążymy z przygotowaniami na Euro 2012 - powiedział dziennikarzom kandydat PO na prezydenta - Widać, że trwa tutaj wielkie, mądre, polskie budowanie, które da efekt zarówno tutaj we Warszawie, jak i w Gdańsku, w Poznaniu, we Wrocławiu, Krakowie, czy Chorzowie - podkreślał Komorowski.

Marszałek zwiedzał powstający stadion m.in. w towarzystwie ministra sportu Adama Giersza, senatora Andrzeja Persona i kierownictwa obiektu.

Bronisław Komorowski na budowie Stadionu Narodowego

DOSTĘP PREMIUM