PO organizuje koncert charytatywny. Zagra m.in. Kayah, Lady Pank i Feel

Zamiast wiecu wyborczego Bronisława Komorowskiego odbędzie się dziś koncert charytatywny w Warszawie. Zebrane środki będą przeznaczone na pomoc dla poszkodowanych w powodzi - zapowiada sztab kandydata PO.

Po południu rozpocznie się także "błękitny tour" - 20 autokarów z młodymi wolontariuszami odwiedzi 400 miejscowości zachęcając do udziału w wyborach i głosowania na Bronisława Komorowskiego. To będzie uzupełnienie akcji, która prowadzona jest przez sztab Komorowskiego od początku tygodnia - w ten sposób wolontariusze planują odwiedzić ponad milion mieszkań.

Jednak zanim autobusy ruszą z Agrykoli wcześniej odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem "Solidarni dla powodzian". Wystąpi na nim Kayah, Lady Pank, Feel, Robert Gawliński i Mrozu.

Wcześniej sztabowcy planowali konwencję wyborczą kandydata PO na 30 maja, jednak w związku z powodzią została ona przełożona. Ostatecznie postanowiono także zmienić jej formułę właśnie na zbiórkę dla poszkodowanych podczas powodzi.

Podczas imprezy zaplanowane jest przemówienie Bronisława Komorowskiego i rozmowa z jego żoną Anną. Obecny będzie także premier Donald Tusk. Całość otworzy prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wśród zaproszonych gości są Andrzej Pietras, Tomasz Karolak, Magdalena Boczarska i Andrzej Grabowski. Początek koncertu o 14-tej na warszawskiej Agrykoli.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM