Wybory 2010. Arłukowicz: Decyzja Cimoszewicza nie wpłynie na poparcie Napieralskiego

Bartosz Arłukowicz z Klubu Lewicy tak komentuje w TVP Info dzisiejsze poparcie Włodzimierza Cimoszewicza dla Bronisława Komorowskiego: - Nie sądzę, żeby ta sytuacja miała drastyczny wpływ na kampanię.

- W najbliższą niedzielę oddam głos na pana Bronisława Komorowskiego - powiedział Włodzimierz Cimoszewicz po spotkaniu z kandydatem PO na prezydenta. Były premier w rządzie SLD jest przekonany, że tylko Komorowski daje gwarancję na spokojną współpracę miedzy prezydentem, rządem i parlamentem.

- Sytuacja jest zaskakująca aczkolwiek do przewidzenia. Cimoszewicz wielokrotnie pokazywał poparcie dla PO - komentuje publiczną deklarację Włodzimierza Cimoszewicza Bartosz Arłukowicz z Klubu Lewicy. Dodaje jednak, że "każdy ma prawo pokazywać swoje wybory", a były premier to "bardzo szanowany polityk".

 

Wybory 2010. Cimoszewicz: Oddam głos na Komorowskiego

Według Arłukowicza, decyzja Cimoszewicza nie będzie miała wpływu na wynik wyborczy Grzegorza Napieralskiego - kandydata SLD. Apeluje również, żeby wszyscy ludzie związani z SLD pomogli w kampanii Napieralskiego.

DOSTĘP PREMIUM