Wybory 2010. Miller i Arłukowicz na Skype będą zachęcać do głosowania na kandydata SLD

Politycy SLD będą w czwartek przekonywać internautów przez Skype, że w wyborach warto głosować na Grzegorza Napieralskiego. Wśród nich były premier Leszek Miller i poseł Bartosz Arłukowicz.

Akcję sztab wyborczy Napieralskiego nazwał "dniem programowym". W jej ramach pod adresem Skype "noweSLD" politycy i działacze SLD przez siedem godzin będą dyskutować z internautami.

- Rozmowa ma toczyć się o programie wyborczym naszego kandydata. Chcemy pokazać, że jest w nim szereg ciekawych zagadnień - mówi w rozmowie z Tokfm.pl Łukasz Naczas, kierownik biura medialnego SLD.

I tak od godziny 9 o równouprawnieniu będzie można porozmawiać z Katarzyną Piekarską. Godzinę później na Skype pojawi się były premier Leszek Miller. Kolejno dyżurować będą Małgorzata Winarczyk - Kossakowska (rozmowa o stosunkach państwo - Kościół), poseł Marek Wikiński (gospodarka), poseł Bartosz Arłukowicz (służba zdrowia), posłanka Stanisława Prządka (sprawy wewnętrzne i mundurowe), a na koniec Łukasz Naczas (nowe technologie). Każdy przez jedną godzinę.

Na finiszu kampanii Napieralski zatańczy w klubie

Z kolei wieczorem Grzegorz Napieralski ma pojawić się na specjalnej imprezie. W warszawskim klubie "Lemoniada" zatańczy - tak jak kiedyś Aleksander Kwaśniewski - z zespołem 2sisters, który nagrał dla niego piosenkę wyborczą. - Będzie to finisz naszej kampanii. Chcemy w ten sposób podziękować naszym niemal 2 tys. wolontariuszom, którzy nam przez ten cały czas pomagali - mówi nam Tomasz Kalita, rzecznik prasowy SLD.

DOSTĘP PREMIUM