Wybory 2010. Kidawa - Błońska: Rozmowy z Napieralskim będą jak najszybciej

Przed drugą turą wyborów będziemy przekonywać Grzegorza Napieralskiego, że wizja prezydentury naszego kandydata jest korzystna dla wszystkich Polaków - zapowiedziała Małgorzata Kidawa - Błońska z PO.

Rzeczniczka sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego przyznała jednocześnie w rozmowie z TVN24, że kampania teraz będzie znacznie trudniejsza. - Nie będziemy jednak straszyć IV RP. Wszyscy wiedzą, jaka ona była. Wiemy, jaką politykę prowadził Jarosław Kaczyńskim, jakim był premierem i Polacy też o tym nie zapomnieli - zauważała Kidawa - Błońska i dodawała: - Kampania przed drugą turą będzie o tym, co ma być w przyszłości - stwierdziła.

"Walka o elektorat SLD zaczęła się już teraz"

Posłanka Platformy przyznała, że Bronisław Komorowski będzie zabiegał o głosy Grzegorza Napieralskiego. - Walka o jego elektorat zaczęła się już teraz. Rozmowy będą jak najszybciej, ale na razie pozwólmy panu Napieralskiemu cieszyć się ze swojego wyniku - mówiła Małgorzata Kidawa - Błońska. W jaki sposób będą chcieli przekonać szefa SLD do poparcia kandydata PO? Tego wprost nie chciała powiedzieć. - To będą rozmowy, które mają pokazać, która prezydentura jest lepsza - ucinała.

DOSTĘP PREMIUM