PO: Niech Kaczyński przestanie się zachowywać jak recydywista

Wygrywamy sprawę z Jarosławem Kaczyńskim - mówiła Joanna Mucha na konferencji prasowej - Bronisław Komorowski wielokrotnie zaprzeczał temu, że jest za prywatyzacją. Ile jeszcze słów musimy użyć, żeby przekonać Jarosława Kaczyńskiego, że białe jest białe a czarne jest czarne? - pytała.

Członkinie sztabu wyborczego kandydata PO rozmawiały z dziennikarzami na temat procesu w trybie wyborczym, który Jarosław Kaczyński przegrał.

- Żadna argumentacja z naszej strony do Jarosława Kaczyńskiego nie trafia - podkreśliła Mucha. Posłanka PO przypomniała, że sztab Kaczyńskiego złożył kolejną apelację w tej sprawie.

- Mamy nadzieję, że Jarosław Kaczyński zachowa się jak przystało na poważnego polityka i przestanie zachowywać się jak recydywista - dodała Agnieszka Pomaska - Po raz trzeci sąd potwierdził, że Jarosław Kaczyński manipuluje opinią publiczną (red. prezes PiS został też skazany w tej sprawie przed wyborami w 2007 roku). Oczekujemy też, że przeprosi, ale nie nas, tylko pacjentów, za to, że niesłusznie ich straszy i wprowadza niepokój.

- Dajmy sobie spokój panie prezesie z tą apelacją - mówiła Mucha - Ta apelacja jest niepotrzebna. Oczekujemy sprostowania, przeproszenia pacjentów i zakończenia tej sprawy raz na zawsze - dodała.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM