"Niedziela i środa o 20" - PO i PiS ustaliły terminy debat

Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała dziś, że sztaby wyborcze Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego doszły do porozumienia w sprawie terminów debat wyborczych. - Trwa doszlifowywanie szczegółów - powiedziała

Kidawa-Błońska: Debata Komorowski - Kaczyński w niedzielę i środę

 

Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśliła, że PO oczekuje "sensownej męskiej rozmowy", na której obaj kandydaci będą mogli porozmawiać na temat różnych poglądów na sprawy społeczne. Sztaby Kaczyńskiego i Komorowskiego rozmawiały ostatnio na temat terminów i tematyki debat.

- Wczoraj toczyły się długie i trudne rozmowy pomiędzy Sławomirem Nowakiem i Joanną Kluzik-Rostkowską - mówiła Kidawa-Błońska. Potwierdziła, że ustalono, że debaty odbędą się w przyszłą niedzielę i środę o godzinie 20. Obie będą trwały około 60 minut.

- Bardzo zależy nam na tym, żeby w tej debacie mogły wziąć udział wszystkie telewizja- podkreśliła Kidawa-Błońska - Nasza determinacja co do tego, żeby doprowadzić do tych debat jest bardzo duża. Poziom ustępstw ze strony Platformy został już wyczerpany. (...) Określony jest już zakres tematyczny, trwa doszlifowywanie szczegółów, mamy nadzieję, że dziś się to stanie - dodała.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM