Jarosław Kaczyński leci jutro do Londynu. Spotka się z Cameronem

Jak dowiedziało się radio TOK FM Jarosław Kaczyński przyleci jutro do Londynu. Prezes PiS ma spotkać się z brytyjskim premierem Davidem Cameronem.

Od 20.00 relacja na żywo z debaty prezydenckiej, oraz opinie ekspertów: dr. Rafała Chwedoruka, prof. Radosława Markowskiego i Sławomira Sierakowskiego.

Jak podaje radio TOK FM Kaczyński prawdopodobnie przyleci do Londynu jutro rano prywatnym samolotem. Znany tez jest plan wizyty.

Na godzinę 9 (czasu miejscowego) planowane jest śniadanie w jednym z londyńskich hoteli z przedstawicielami tamtejszej polonii.

O godzinie 11 prezes PiS ma spotkać się z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem na Downing Street. Członkowie partii Camerona podkreślają jednak, że "będzie to spotkanie dwóch liderów partii konserwatywnych", a nie "spotkanie premiera z kandydatem na prezydenta".

W południe Kaczyński spotka się w Izbie Gmin z grupą wsparcia Partii Konserwatywnej dla Polski. O 12. 30 planowany jest lunch, a o 14.30 briefing prasowy. Później, w drodze na lotnisko, złoży kwiaty pod pomnikiem katyńskim na cmentarzu w Gunnersbury.

TOK FM PREMIUM