Kluzik-Rostkowska: Kaczyński nie jest już Brudnym Harrym

Joanna Kluzik-Rostkowska przekonuje, że Jarosław Kaczyński rzeczywiście się zmienił, nie jest już Brudnym Harrym, a ?wyważonym mężem stanu?. - Polityka tego formatu nie da się włożyć w jakieś ramy. Jarosław Kaczyński jest naprawdę spokojny i wyciszony, nastawiony na współpracę - tłumaczyła szefowa sztabu Kaczyńskego w Kontrwywiadzie RMF FM.

Posłanka PiS jest przekonana, że niedzielną debatę wygrał Jarosław Kaczyński, mimo że był zmęczony i "trochę podziębiony". Zdaniem Kluzik-Rostkowskiego, to Komorowski zaczepiał Kaczyńskiego oraz dziennikarki prowadzące debatę.

Szefowa sztabu Jarosława Kaczyńskiego twierdzi, że będzie jeszcze raz rozmawiać o formule środowej debaty. - Czekamy tylko, czy marszałek Komorowski ma nas jeszcze dziś w nosie - mówiła Kluzik-Rostkowska. Zapewnia, że kandydat PiS na prezydenta jest gotowy na "większą interakcję" w trakcie debaty.

- Jarosław Kaczyński wielokrotnie prostował (informację o rezygnacji z dopłat do gruntów rolnych - red.) nie tylko słowem, ale również czynem. Liczymy, że Bronisław Komorowski honorowo wycofa się z tych słów - mówiła Kluzik-Rostkowska. Posłanka nie chciała powiedzieć, czy - jeśli marszałek Sejmu tego nie zrobi- PiS wytoczy proces w trybie wyborczym sztabowi PO.

DOSTĘP PREMIUM