Kolenda-Zaleska, Gugała i Lichocka poprowadzą dzisiejszą debatę

Katarzyna Kolenda-Zaleska z TVN-u, Jarosław Gugała z Polsatu oraz najprawdopodobniej Joanna Lichocka z TVP poprowadzą drugą debatę między Bronisławem Komorowskim a Jarosławem Kaczyńskim - podaje serwis wirtualnemedia.pl.

Dzisiejsza debata, podobnie jak ta niedzielna, podzielona będzie na trzy bloki tematyczne: sprawy społeczne, gospodarka oraz polityka zagraniczna wraz z bezpieczeństwem. Obaj kandydaci na prezydenta będą musieli odpowiedzieć na dziewięć pytań.

Pytania zadawać będą jedynie prowadzący dziennikarze. Wbrew pojawiającym się sugestiom, by dopuścić do dyskusji między kandydatami, oba sztaby ostatecznie nie zdecydowały się na takie rozwiązanie.

Debatę będzie można obejrzeć o godz. 20 na trzech antenach Telewizji Polskiej (TVP 1, TVP Info, TVP Polonia), w TVN 24 oraz w Polsat News.

Niedzielną debatę Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego na antenie tych pięciu stacji obejrzało łącznie 6,6 mln widzów - podaje serwis wirtualnemedia.pl. Ostatnią debatę prowadziła Joanna Lichocka, Monika Olejnik i Magda Sakowska.

Który z kandydatów wygra dzisiejszą debatę w TV?

TOK FM PREMIUM