Bielan podsumowuje debatę zdjęciem na Twitterze, a inni komentują...

Większość polityków i dziennikarzy przyznaje na Twitterze i Facebooku, że w wyborczej debacie tym razem lepszy był Jarosław Kaczyński.

Adam Bielan z PiS triumfując zamieścił nawet zdjęcie prezesa PiS podobno zrobione zaraz po debacie wyborczej. Kandydat PiS na prezydenta jest na nim szeroko uśmiechnięty, z wyciągniętą do przodu ręką i podniesionym do góry kciukiem.

- Jaki jest według Was cytat debaty! Może Bronisław Komorowski: "W kwestii wyludniania Polski mam swoje osobiste zasługi"? - śmieje się na Twitterze Bielan. Wtóruje mu Adam Hofman z PiS: - Konstytucja, konstytucja, konstytucja - powiedział Komorowski. Na jego życzenie media powinny pokazywać moment podpisania do wyborów - ironizuje poseł.

Kandydata PiS na prezydenta zwycięzcą jednoznacznie ogłosili też dziennikarze. - Jarosław Kaczyński lepiej przygotowany. Silniejszy. Bardziej dynamiczny. Dane, cytaty. Lepsze "haki". Lista głosowań sejmowych super. Bronisław Komorowski od dziś w defensywie - zauważa na swoim profilu Tomasz Machała, dziennikarz telewizji Polsat.

PO na Twitterze: Komorowski to mąż stanu, Kaczyński jak bazarowiec

Tymczasem posłowie Platformy uznają, że jednak laur zwycięstwa należy się Bronisławowi Komorowskiemu. - Jak dla mnie Komorowski wygrywa jednoznacznie. Konkrety panie Prezesie. Konkrety! - napisał na Twitterze poseł Cezary Tomczyk jeszcze w trakcie trwania debaty. Z kolei Agnieszka Pomaska wytyka: - Co Paweł Poncyljusz taki zdenerwowany po debacie? - zastanawia się, a jej kolega z partii Michał Marcinkiewicz napisał wprost: - Sztab PiS-u napracował się nad pytaniami. Bronisław Komorowski mąż stanu, Jarosław Kaczyński jak bazarowiec - skomentował na Twitterze.

DOSTĘP PREMIUM