Korwin-Mikke: Zamknąć oczy, zatkać uszy i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!

"Problemem nie są kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę" - pisze na swoim blogu Janusz Korwin-Mikke i namawia do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego, bo "mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu".

Lider partii Wolność i Praworządność odpadł w I turze wyborów prezydenckich, ale uzyskał czwarty wynik z poparciem 2,5%. Na swoim blogu pisze , że wielu z jego zwolenników chce zbojkotować niedzielne wybory, bo "nie widzi większej różnicy między Kandydatami".

"Wielu moich zwolenników pyta: Który kandydat jest mniejszym złem?" - pisze - "Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie.

Korwin-Mikke uważa też, że "jeśli ta sama mafia opanuje całe państwo, to znacznie łatwiej będzie jej kraść". "Tym, co chcą głosować, radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy - i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!" - kończy.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM