Kluzik-Rostkowska: Gratuluję Komorowskiemu i Nowakowi

- Absolutnie nie jestem rozczarowana. Mam przeświadczenie, że to jest doskonały wynik i bardzo dobry punkt startu do wyborów samorządowych i parlamentarnych - tak Joanna Kluzik-Rostkowska, szefowa sztabu Jarosława Kaczyńskiego skomentowała wynik swojego kandydata. Pogratulowała też zwycięstwa Bronisławowi Komorowskiemu, a Sławomirowi Nowakowi podziękowała za dobrą współpracę.

Zobacz także : Wieczór wyborczy - relacja na żywo | Komorowski: Wygrała polska demokracja! | Kaczyński: Gratuluję zwycięzcy | Szczegółowe wyniki [WYKRESY]

Kluzik-Rostkowska jest zadowolona z wyniku, jaki osiągnął jej kandydat. W rozmowie z TVP Info przypomniała bowiem, że początkowo, kiedy została szefową sztabu sondaże mówiły o 29 proc. dla Jarosława Kaczyńskiego i 49 proc. dla Bronisława Komorowskiego. - To było powolne pięcie się i niwelowanie różnicy - mówiła.

- Absolutnie nie jestem rozczarowana. Mam przeświadczenie, że to jest doskonały wynik i bardzo dobry punkt startu do wyborów samorządowych i parlamentarnych - przekonywała.

Szefowa sztabu kandydata PiS pogratulowała zwycięstwa Bronisławowi Komorowskiemu oraz szefowi jego sztabu Sławomirowi Nowakowi. - Bardzo dobrze się nam współpracowało, mogę to powiedzieć zupełnie uczciwie - zapewniła.

- Czekam na kolejne ruchy już nowego prezydenta, czyli finansowanie in vitro, czekam na parytety, na te wszystkie rzeczy, które PO będzie mogła zrobić, bo już nikt nie będzie jej przeszkadzał - dodała.

Kluzik- Rostkowska przekonywała, że w czasie kampanii zmienił polską politykę. Udało się bowiem poprowadzić spokojną, merytoryczną kampanię oraz wyciszyć niedobre emocje.- Dobry wynik Jarosława Kaczyńskiego to jest dobra podstawa budowania zaufania w Polsce na kolejne wybory. Jestem przekonana, że zmiana jest trwała i "zgoda będzie budowała, bo Polska jest najważniejsza" - podsumowała Kluzik-Rostkowska.

TOK FM PREMIUM