18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Aniołki Napieralskiego rozebrały się w "CKM" [ZDJĘCIA]

Bliźniaczki z zespołu 2Sistars pomagały Grzegorzowi Napieralskiemu w kampanii. Sobie też, bo przez to zainteresowały się nimi media - w "CKM-ie" można zobaczyć ich rozbieraną sesję. - Są młode, piękne, mogą robić co chcą - komentuje rzecznik SLD, Tomasz Kalita.

"Są nas miliony". Nowa piosenka Grzegorza Napieralskiego

Bliźniaczki tworzące zespół 2Sistars rozebrały się dla magazynu "CKM". Ich zdjęcie będzie można podziwiać w jutrzejszym wydaniu magazynu. Wydrukowano również wywiad z nimi.

Dotyczy on głównie ostatniej kampanii wyborczej, gdyż Anita i Edyta Zaboroś promowały w niej Grzegorza Napieralskiego. Nazywane były "aniołkami Napieralskiego" Można było m.in. posłuchać piosenki disco w ich wykonaniu wychwalającej kandydata SLD pt. "Są nas miliony". Napieralski zatańczył również z bliźniaczkami na imprezie swojego sztabu wyborczego.

Napieralski tańczy do "To On" 2sisters

Swoją pomocą na pewno w jakimś stopniu przyczyniły się do sukcesu kandydata SLD. Sobie też pomogły, bo dzięki kampanii teraz to one mogą się promować. Na przykład w "CKM". Zapewne będą jeszcze inne wywiady i sesje.

"Robią co chcą"

SLD zachowuje spokój, mimo że sesja jest bardzo odważna, a w wywiadzie opowiadają m.in. o tym, że wymieniały się chłopakami. Nie wszystkim wyborcom, nawet lewicowym, takie wyznania mogą się spodobać. - Są młode, piękne, mogą robić co chcą. A na taką ścisłą współpracę umawialiśmy się do końca wyborów - mówi naszemu reporterowi rzecznik SLD Tomasz Kalita. Nie kryje jednak zaskoczenia sesją.

DOSTĘP PREMIUM