Trzeba skończyć z szarpaniem i dyscyplinować - Wenderlich o Olejniczaku i Kaliszu [WIDEO]

Jerzy Wenderlich zgadza się z Grzegorzem Napieralskim, który powiedział dziś w ?Polsce?, że Wojciech Olejniczak i Ryszard Kalisz powinni albo bezwzględnie go popierać, albo odejść z SLD. - Każda partia musi reprezentować jeden pogląd, bo wyborcy chcą, byśmy rozwiązywali ich problemy, a nie swoje - tak poseł SLD skomentował w rozmowie z portalem Gzeta.pl słowa przewodniczącego.

Wenderlich o Kaliszu: Koniec szarpania

Panowie, albo nie przeszkadzacie, staracie się pomagać, albo odejdźcie, idźcie swoją drogą - mówił Grzegorz Napieralski w opublikowanym dziś wywiadzie dla "Polski". To słowa m.in. pod adresem Ryszarda Kalisza i Wojciecha Olejniczaka. Ale także innych oponentów Napieralskiego w Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Wenderlich poparł przewodniczącego. Podkreślił, że wyniki ostatniego sondażu zaufania do polityków CBOS (według których Napieralski zajmuje drugie miejsce w rankingu zaufania) pokazują, że to polityka Napieralskiego odpowiada wyborcom. - Uznany został za osobę, która szacunkiem darzy aż 65 proc. Polaków. To wymaga dyscyplinowania tych wypowiedzi - tak wicemarszałek Sejmu ocenić medialne wypowiedzi Olejniczaka i Kalisza.

TOK FM PREMIUM