"Idolka z jajami, która nie trzęsie portkami" - internauci o Krzywonos

Internauci pokochali Henrykę Krzywonos po jej wczorajszym wystąpieniu na rocznicowym zjeździe "Solidarności". Działaczka opozycji z minuty na minutę zdobywa coraz więcej sympatyków, ma już kilka profili na których wpisują się internauci. Na jednym z nich jest już ponad 10 tys. wpisów.

"Henryka Krzywonos na prezydenta w 2015 roku", "Dziękujemy", "Jesteś kochana", "Gratulacje za odwagę i zatrzymanie następnego tramwaju - tym razem nienawiści", "Wielkie brawa, głębokie ukłony", Nie tylko Panią krew jaśniejsza zalewa, mnie też", "Wielki szacun", "Jest Pani moja idolką", "Tylko w jednym nie mogę zgodzić się z panią Henryką. Powiedziała, że jest zwykłą kobietą. To nieprawda", "Dobra z Pani babka,", "Arcykobieta", "Kocham Panią Pani Henryko", "Kobieta z możliwościami, która nie trzęsie portkami"- to naprawdę tylko niektóre z wpisów na Facebooku.

Henryka Krzywonos uratowała honor "Solidarności"

Na portalu społecznościowym, po wczorajszym wystąpieniu (mówiła o "S" wszystkich Polaków, o szacunku oraz skrytykowała Jarosława Kaczyńskiego), wzrasta nie tylko liczba sympatyków Henryki Krzywonos, ale również liczba profili. Internauci wpisują się na "Henryka Krzywonos - moją idolką", "Henryka Krzywonos - strona poparcia", ale też na profilu prywatnym "Henryka Krzywonos - Strycharska". Na niektórych stronach działaczkę opozycji "lubi" już ponad 11 tys. internautów.

"Prawdziwa lekcja historii i pokory. Wielu młodym ludziom otworzyła Pani oczy i przywróciła chęć do uczenia się polskiej historii i czytania o niej. Wreszcie ktoś wygłosił szczere niewyreżyserowane przemówienie o niepojętej wręcz wartości. Podziwiam wielką odwagę! Ci, którzy gwizdali pokazali swój strach i małość, ale może i oni coś zrozumieją. Chylę czoła." - pisze Dominika. "Ma Pani większe "jaja" niż koledzy. Chyba wszystkim nam jest trochę głupio, że żyjemy w kraju, w którym zdanie większości bywa uważane za margines. Dzięki i powodzenia!" - dodaje Marta. "Mina Jarosława - bezcenna" - kwituje kolejny internauta. I tak w nieskończoność.

Henryka Krzywonos: "S" jest związkiem wszystkich Polaków

DOSTĘP PREMIUM