"Kaczyński nie chodzi do sejmowej restauracji. Imaginacja". Kutz o wywiadzie prezesa PiS

Jarosław Kaczyński popadł w małostkowość. Jest mi go strasznie żal - ocenił poseł Kazmierz Kutz komentując wywiad, w którym prezes PiS zarzucał politykom Platformy "chamstwo".

Poseł Platformy w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 odnosił się do wypowiedzi Kaczyńskiego dla portalu blogpress.pl , w której przywołał sytuację z sejmowej restauracji. Z relacji prezesa wynika, że jeden z posłów PO miał zająć miejsce przy stoliku uprzednio zajęte przez posłanki z PiS.

- On nigdy nie chodzi do tej restauracji. Siedzę tam od paru ładnych lat. To jest totalna imaginacja. Kaczyński szuka argumentów, że Platforma jest chamska - zauważył Kazimierz Kutz.

Czarnecki: Ci, którzy to zrobili powinni się wstydzić

Obecny w studiu europoseł PiS Ryszard Czarnecki zapewniał jednak, że sytuacja, o której mówił w wywiadzie prezes Kaczyński jest prawdziwa.

- Nasze koleżanki z klubu PiS uskarżały się parę razy na nieprzyjemne, bywało, że aroganckie zachowanie niektórych posłów PO - zapewniał. Nie chciał jednak zdradzić, o które posłanki PiS i których posłów PO chodzi. - Nie będę w tej chwili o tym mówił. Ci, którzy to zrobili powinni się wstydzić i policzki mieć zapłonione - mówił Czarnecki.

DOSTĘP PREMIUM