Kutz przeprasza Kaczyńskiego za "osobę psychopatyczną"

Kazimierz Kutz przeprosił Jarosława Kaczynskiego za naruszenie jego dobrego imienia na łamach tygodnika "Wprost". - Jaki wyrok, taki wyrok, ale trzeba się podporządkować - mówi nam Kutz.

Przeprosiny Kazimierz Kutza dotyczą jego wypowiedzi z listopada 2009 roku. Powiedział wówczas tygodnikowi "Wprost" , że "Kaczyńscy, to osoby psychopatyczne".

Dzisiejsze przeprosiny, to wynik procesu, jaki wytoczył mu Jarosław Kaczyński. - Wytoczył mi proces, który wygrał i sentencja wyroku mówiła, że muszę sprostować swoją wypowiedź - tłumaczy nam Kutz. - Jak widać, tam jest napisane: "ogłoszenie płatne". Wielkość ogłoszenia, wielkość czcionki i tygodnik na łamach którego mam przeprosić za swoje słowa - dostałem wszelkie wskazówki jak to ma wyglądać - dodał. W ogłoszeniu Kazimierz Kutz przeprasza za "bezprawne naruszenie dobrego imienia prezesa PiS. "Oświadczam, że nieprawdziwe i nieuprawnione jest stwierdzenie, jakoby Jarosław Kaczyński był osoba psychopatyczną" - czytamy. Kutz nie chciał komentować tego, czy z wyrokiem sądu się zgadza.

- Jaki wyrok, taki wyrok, ale trzeba się podporządkować, tym bardziej, że brakuje zdrowia - skwitował.

DOSTĘP PREMIUM