Ruszyła strona internetowa Bieleckiego. Kandydat stawia na serwisy społecznościowe

Dostępna jest już strona internetowa Czesława Bieleckiego, który oficjalnie zarejestrował swoją kandydaturę na prezydenta Warszawy. Kandydat komunikuje się z wyborcami przez Twittera, Facebooka i YouTube'a.

- Kandyduję na stanowisko prezydenta Warszawy, ponieważ mam wizję stolicy, fachową wiedzę i energię potrzebną do profesjonalnego zarządzania miastem. Nie jestem i nie będę urzędnikiem partyjnym - deklaruje na stronie Bielecki.pl popierany przez PiS Czesław Bielecki. Kandydaturę zarejestrował oficjalnie 27 października.

Swój program przedstawił w ciekawy graficznie sposób: numerki wzorowane są na warszawskich tabliczkach z numerami ulic. Wymienia siedem punktów programu: Przyjazne Miasto, Miasto Dostępne, Warszawskie Tempo, Centrum Warszawy, Bliżej Wisły, Piękno i Ład, Styl Rządzenia. Każda z deklaracji dostępna jest w formie krótkiego filmu na serwisie You Tube.

Ze strony można przejść na oficjalny fanpage kandydata na Facebooku. Ma już prawie 500 fanów. Możemy tam obejrzeć takie filmy ja "Życie z Czesławem Bieleckim", na którym Iwona Łepkowska zdradza, dlaczego kandydat nie jest całkiem normalny.

Na innym kandydat stoi przy ul. Emilii Plater i krytykuje brak parkingu podziemnego. Informuje też o swoich spotkaniach z wyborcami, rozlicza Hannę Gronkiewicz-Waltz z jej obietnic wyborczych. Można wziąć udział w quizie " Znajdź konkretną obietnicę wyborczą w pełni zrealizowaną przez Panią prezydent".

Bielecki używa też Twittera. Godzinę temu poinformował: "Debata się odbędzie!" ja i moja konkurentka będziemy mieli okazje do bezpośredniej wymiany poglądów. Tego oczekują wyborcy. Już niedługo.

DOSTĘP PREMIUM