"Polacy wybrali Polskę uśmiechniętą". Wielka radość w warszawskim sztabie PO

W warszawskim sztabie Platformy radość po pierwszych sondażowych wynikach, które dają zwycięstwo już w pierwszej turze Hannie Gronkiewicz-Waltz w walce o fotel prezydenta stolicy. - Jeśli te wyniki się potwierdzą będę służyć warszawiakom z podwójną siłą - powiedziała. Grzegorz Schetyna dodawał: - Polacy wybrali Polskę uśmiechniętą.

Wybory samorządowe 2010 - pierwsze wyniki przeczytaj tutaj!

Hanna Gronkiewicz-Waltz: W PO gramy zespołowo

- Nie liczyłam na wygraną w pierwszej turze. Uważała, że może być też druga. Chciałabym wyrazić wdzięczność tym, którzy na mnie głosowali. Jestem szczęśliwa - powiedziała zaraz po ogłoszeniu sondażowych wyników Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Przypomniała jednak, że to są wyniki sondażowe. Zapowiedziała więc, że ze świętowaniem poczeka co najmniej do jutra. - Jeśli potwierdzi się to w wynikach obiecuję, że będę służyć Warszawiakom jeszcze z podwójną siłą - mówiła.

Gronkiewicz-Waltz bierze Warszawę a PO wybory w Polskę

Zgromadzeni w warszawskim sztabie PO politycy wyniki przyjęli ogromnymi oklaskami. Gronkiewicz-Waltz dostała też od marszałka Sejmu bukiet kwiatów.

"Polska wybrała przyszłość. Wygraliśmy!"

- Wygraliśmy te wybory, bo Polacy wybrali nową Polskę, która jest otwarta - mówił do zgromadzonych w sztabie Grzegorz Schetyna i dodawał: - Polacy wybrali Polskę, która buduje nowe obwodnice, szkoły, nowe pływalnie boiska i drogi, Polskę, która dokonuje cywilizacyjnego postęp, Polskę uśmiechniętą, a nie taką jaką chcą nasi przeciwnicy, nie odwróceni plecami do ludzi. Polska wybrała przyszłość. Wygraliśmy! - oświadczył marszałek Sejmu.

DOSTĘP PREMIUM